Čas na serveru 02:46:47

Josef Konečný Žar
Naposled v kroji

Id: 222701

Naposled v kroji

  •  / Naposled v kroji / Josef  Konečný Žar

olej/plátno/lepenka, rozměr 37 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1480x

Vyvolávací cena:
2 800

7 500