Čas na serveru 13:53:08

Josef Konečný Žar
Odpočinek v létě

Id: 222706

Odpočinek v létě

  •  / Odpočinek v létě / Josef  Konečný Žar

olej/plátno/lepenka, rozměr 24 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 569x

Vyvolávací cena:

2 700