Čas na serveru 13:13:14

Josef Kosejk
Borovicový háj

Id: 95701

Borovicový háj

  •  / Borovicový háj / Josef Kosejk

olej/plátno, rozměr 60,5 x 80,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3562x

Vyvolávací cena:
500

2 100