Čas na serveru 10:14:52

Josef Kousal
Uvozová cesta

Id: 69213

Uvozová cesta

  •  / Uvozová cesta / Josef Kousal

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 35, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2347x

Vyvolávací cena:
800

1 100