Čas na serveru 18:17:57

Josef Koutný
Před bouří

Id: 74215

Před bouří

  •  / Před bouří / Josef Koutný
  •  / Před bouří / Josef Koutný
  •  / Před bouří / Josef Koutný
  •  / Před bouří / Josef Koutný

olej/karton, rozměr 40 x 57 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 2392x

Vyvolávací cena:
700

1 200