Čas na serveru 21:32:38

Josef Král
Město nad řekou

Id: 154902

Město nad řekou

  •  / Město nad řekou / Josef Král

olej/plátno, rozměr 44 x 62 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, opravený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2399x

Vyvolávací cena:
6 000

42 000