Čas na serveru 03:16:48

Josef Král
Parníky

Id: 141405

Parníky

  •  / Parníky / Josef Král
  •  / Parníky / Josef Král
  •  / Parníky / Josef Král

akvarel/papír, rozměr 21 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1084x

Vyvolávací cena:
1 800

5 600