Čas na serveru 15:21:20

Josef Král
Po dešti

Id: 172406

Po dešti

  •  / Po dešti / Josef Král
  •  / Po dešti / Josef Král
  •  / Po dešti / Josef Král
  •  / Po dešti / Josef Král
  •  / Po dešti / Josef Král

olej/plátno, rozměr 60 x 62 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5281x

Vyvolávací cena:

75 000

Příhozy: 87