Čas na serveru 05:55:28

Josef Král
U Karlova mostu

Id: 325206

U Karlova mostu

  •  / U Karlova mostu / Josef Král

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4012x

Vyvolávací cena:

10 000