Čas na serveru 11:42:15

Josef Král
Večer na nádraží v Rakovníce

Id: 9201

Večer na nádraží v Rakovníce

  •  / Večer na nádraží v Rakovníce / Josef Král

pastel/karton, rozměr 53,5 x 74 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz je publikován ve Zlaté Praze II., 1905, č. 47, str. 553

zobrazeno: 4333x

Vyvolávací cena:
22 000

76 000