Čas na serveru 04:18:27

Josef Král
Zimní chalupy

Id: 262506

Zimní chalupy

  •  / Zimní chalupy / Josef Král

olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1913-14, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 598x

Vyvolávací cena:

13 400