Čas na serveru 03:44:45

Josef Král_
Figura

Id: 163919

Figura

  •  / Figura / Josef Král_
  •  / Figura / Josef Král_
  •  / Figura / Josef Král_
  •  / Figura / Josef Král_

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 35,5 x 25 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, přiložen osobní dopis autora B. Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 374x

Vyvolávací cena:
800

900