Čas na serveru 19:55:27

Josef Krčil
Dívka s kyticí

Id: 74211

Dívka s kyticí

  •  / Dívka s kyticí / Josef Krčil

olej/dřevo, rozměr 60 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1942, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1853x

Vyvolávací cena: