Čas na serveru 04:05:49

Josef Krčil
Kytice

Id: 84404

Kytice

  •  / Kytice / Josef Krčil
  •  / Kytice / Josef Krčil
  •  / Kytice / Josef Krčil
  •  / Kytice / Josef Krčil

olej/plátno, rozměr 92 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1497x

Vyvolávací cena:
900

2 800