Čas na serveru 03:28:54

Josef Krčil
Motiv z venkova

Id: 200907

Motiv z venkova

  •  / Motiv z venkova / Josef Krčil

olej/plátno, rozměr 70 x 94 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace

zobrazeno: 1475x

Vyvolávací cena:
2 200