Čas na serveru 11:19:52

Josef Krejsa
Akt

Id: 27006

Akt

  •  / Akt / Josef Krejsa
  •  / Akt / Josef Krejsa

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1616x

Vyvolávací cena:
300

600