Čas na serveru 01:01:35

Josef Krejsa
Děti na mýtině

Id: 228

Děti na mýtině

  •  / Děti na mýtině / Josef Krejsa

olej/plátno, rozměr plátna 130 x 96 cm, signováno vlevo dole, mimořádně zdařilá impresivní malba, která se v obrazech tohoto malíře vyskytuje pouze vzácně, obraz i rám v původním stavu, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 4004x

Vyvolávací cena:
19 000

51 000