Čas na serveru 10:50:10

Josef Krejsa
Dostaveníčko

Id: 140001

Dostaveníčko

  •  / Dostaveníčko / Josef Krejsa

olej/dřevo, rozměr 19 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, zcela původní stav

zobrazeno: 1017x

Vyvolávací cena:

13 510