Čas na serveru 22:57:16

Josef Krejsa
Krajina pod hradem

Id: 171601

Krajina pod hradem

  •  / Krajina pod hradem / Josef Krejsa

rozměr 19 x 25 cm, olej/dřevěná deska, signováno vlevo dole, poškozený rám, deska prasklá viz foto

zobrazeno: 3678x

Vyvolávací cena:

27 000