Čas na serveru 17:05:50

Josef Krejsa
Motiv ze Šumavy

Id: 235301

Motiv ze Šumavy

  •  / Motiv ze Šumavy / Josef Krejsa

olej/dřevo, rozměr 11 x 16 cm, značeno vlevo dole, vlásenkově poškozená malba, zažloutlý lak, poškozený rám

zobrazeno: 1712x

Vyvolávací cena:

26 001

Příhozy: 49