Čas na serveru 21:42:01

Josef Krejsa
Na cestě

Id: 340002

Na cestě

  •  / Na cestě / Josef Krejsa
  •  / Na cestě / Josef Krejsa
  •  / Na cestě / Josef Krejsa

olej/dřevo, rozměr cca 20 x 22 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 6886x

Vyvolávací cena:

31 000