Čas na serveru 05:14:35

Josef Krejsa
Na pastvě

Id: 663

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Josef Krejsa
  •  / Na pastvě / Josef Krejsa
  •  / Na pastvě / Josef Krejsa
  •  / Na pastvě / Josef Krejsa

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 29 x 35 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, obraz odborně vyčištěn, vše v perfektním stavu

zobrazeno: 3838x

Vyvolávací cena:
16 000

31 000