Čas na serveru 22:48:01

Josef Krejsa
Okolí Husince

Id: 56

Okolí Husince

  •  / Okolí Husince / Josef Krejsa

rozměr malby 42 x 65 cm, tempera/karton, signováno LD, zaskleno, původní stav, rám poškozen

zobrazeno: 3721x

Vyvolávací cena:
9 000

9 500