Čas na serveru 09:44:58

Josef Krejsa
Ovocné zátiší

Id: 213304

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Josef Krejsa

olej/plátno, rozměr 35 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1467x

Vyvolávací cena:
3 300

7 500