Čas na serveru 19:36:49

Josef Krejsa
Pod Karlovým mostem

Id: 1433

Pod Karlovým mostem

  •  / Pod Karlovým mostem / Josef Krejsa

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 30 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2806x

Vyvolávací cena:
6 000

27 000