Čas na serveru 14:10:08

Josef Krejsa
Podzim na Šumavě

Id: 338003

Podzim na Šumavě

  •  / Podzim na Šumavě / Josef Krejsa

olej/dřevo, rozměr 13 x 22 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1463x

Vyvolávací cena:
3 800

33 000