Čas na serveru 00:51:21

Josef Krejsa
Pohled na Boubín

Id: 60

Pohled na Boubín

  •  / Pohled na Boubín / Josef Krejsa

rozměr malby 43 x 64 cm, tempera/karton, signováno LD, zaskleno, původní stav, rám poškozen

zobrazeno: 3205x

Vyvolávací cena:
9 000

9 500