Čas na serveru 16:11:51

Josef Krejsa
Pohled na Boubín

Id: 127901

Pohled na Boubín

  •  / Pohled na Boubín / Josef Krejsa

olej/překližka, rozměr 38 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, volné v rámu, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 3982x

Vyvolávací cena:

26 000