Čas na serveru 10:21:59

Josef Krejsa
Pohled na České středohoří

Id: 66601

Pohled na České středohoří

  •  / Pohled na České středohoří / Josef Krejsa

olej/plátno, rozměr 160 x 121 cm, signováno vlevo dole, malba lokálně poškozena, mohutný rám

zobrazeno: 2628x

Vyvolávací cena:
6 000

26 000