Čas na serveru 11:04:02

Josef Krejsa
Pohled na Jindřichův Hradec

Id: 769

Pohled na Jindřichův Hradec

  •  / Pohled na Jindřichův Hradec / Josef Krejsa

olej/plátno, rozměr plátna 133 x 74 cm, signováno vlevo dole JKrejsa, nerámováno, poškozená malba na více místech viz foto, doporučeno restaurovat

zobrazeno: 3091x

Vyvolávací cena:
14 000

14 000

21.1.2014, 21:27:00

21.1.2014 21:22 14 000 Kč