Čas na serveru 00:42:02

Josef Krejsa
Potůček v krajině

Id: 29701

Potůček v krajině

  •  / Potůček v krajině / Josef Krejsa

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1944x

Vyvolávací cena:
4 800

9 600