Čas na serveru 09:54:31

Josef Krejsa
U borovice

Id: 318

U borovice

  •  / U borovice / Josef Krejsa
  •  / U borovice / Josef Krejsa
  •  / U borovice / Josef Krejsa

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 64,5 cm, signováno vlevo dole, v levé spodní části cákance barvy, nepůvodní rám

zobrazeno: 2707x

Vyvolávací cena:
11 000

11 500

14.5.2013, 21:05:00

6.5.2013 13:40 11 500 Kč