Čas na serveru 22:43:11

Josef Krejsa
U borovice

Id: 318

U borovice

  •  / U borovice / Josef Krejsa
  •  / U borovice / Josef Krejsa
  •  / U borovice / Josef Krejsa

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 64,5 cm, signováno vlevo dole, v levé spodní části cákance barvy, nepůvodní rám

zobrazeno: 3469x

Vyvolávací cena:
11 000

11 500

14.5.2013, 21:05:00

6.5.2013 13:40 11 500 Kč