Čas na serveru 23:56:13

Josef Krejsa
V krajině

Id: 213302

V krajině

  •  / V krajině / Josef Krejsa
  •  / V krajině / Josef Krejsa
  •  / V krajině / Josef Krejsa
  •  / V krajině / Josef Krejsa
  •  / V krajině / Josef Krejsa

olej/dřevo, rozměr 13 x 22 cm, značeno vlevo dole, drobné nedostatky na povrchu malby, poškozený rám

zobrazeno: 3601x

Vyvolávací cena:
3 800

26 100