Čas na serveru 23:26:16

Josef Krejsa
Z jihočeské krajiny

Id: 293001

Z jihočeské krajiny

  •  / Z jihočeské krajiny / Josef Krejsa

olej/dřevěná deska, rozměr 25,5 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav viz foto

zobrazeno: 1897x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 53