Čas na serveru 11:30:43

Josef Krejsa
Ze Šumavy

Id: 259101

Ze Šumavy

  •  / Ze Šumavy / Josef Krejsa
  •  / Ze Šumavy / Josef Krejsa
  •  / Ze Šumavy / Josef Krejsa

olej/překližka, rozměr 19,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1697x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 54