Čas na serveru 20:56:03

Josef Lada
Děvčátko u zámku

Id: 348105

Děvčátko u zámku

  •  / Děvčátko u zámku / Josef Lada

tuš/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto, publikováno na výstavě Josef Lada a Kniha

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:
3 800

35 000

Příhozy: 59