Čas na serveru 23:15:33

Josef Lada
Hrusice

Id: 41010

Hrusice

  •  / Hrusice / Josef Lada
  •  / Hrusice / Josef Lada
  •  / Hrusice / Josef Lada

ofset, rozměr ve výřezu 27 x 42 cm, signováno v kameni vpravo dole, datováno 45, paspartováno zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2834x

Vyvolávací cena:
500

900