Čas na serveru 07:34:29

Josef Lada
Jaro

Id: 492401

Jaro

  •  / Jaro / Josef Lada
  •  / Jaro / Josef Lada
  •  / Jaro / Josef Lada

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, bude přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Pavlou Pečinkovou CSc., přiložen certifikát pravosti vystavený vnukem autora Josefem Ladou

zobrazeno: 32568x

Vyvolávací cena:
350 000

2 030 000

Příhozy: 91