Čas na serveru 07:03:50

Josef Lada
Koledníci

Id: 276702

Koledníci

  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30,6 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce zahnědlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4341x

Vyvolávací cena:
2 200

45 000

Příhozy: 79