Čas na serveru 11:34:02

Josef Lada
Koledníci

Id: 324205

Koledníci

  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu

zobrazeno: 4763x

Vyvolávací cena:

53 000

Účastníci: 21

Příhozy: 73