Čas na serveru 23:26:26

Josef Lada
Koledníci

Id: 377408

Koledníci

  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada

litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno. oděrky na rámu

zobrazeno: 7034x

Vyvolávací cena:

35 001

Příhozy: 55