Čas na serveru 02:08:36

Josef Lada
Koledníci

Id: 383104

Koledníci

  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 19590x

Vyvolávací cena:

42 500

Příhozy: 60