Čas na serveru 05:13:40

Josef Lada
Koledníci

Id: 406501

Koledníci

  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1375x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 56