Čas na serveru 09:28:11

Josef Lada
Koledníci

Id: 510501

Koledníci

  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1078x

Vyvolávací cena:

40 000

2024,06-1,25,20,41,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu