Čas na serveru 07:10:31

Josef Lada
Koledníci

Id: 6601

Koledníci

  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada

litografie/papír, rozměr listu 35 x 26,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, restaurováno, list byl potrhán, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, přiloženo potvrzení pravosti vnukem autora

zobrazeno: 6069x

Vyvolávací cena:
1 800

16 001