Čas na serveru 07:31:33

Josef Lada
Koledníci

Id: 111001

Koledníci

  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4243x

Vyvolávací cena:

34 001