Čas na serveru 12:25:00

Josef Lada
Konvolut sedmi kusů

Id: 75110

Konvolut sedmi kusů

  •  / Konvolut sedmi kusů / Josef Lada

knižní litografie/papír,velikost listů cca 29,3 x 21,5 cm, nesignováno, každý kus v různém stádiu poškození viz foto, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2605x

Vyvolávací cena:

2 800