Čas na serveru 23:23:06

Josef Lada
Konvolut tří kusů

Id: 82501

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Josef Lada

kombinovaná technika/papír, návrhy kostýmů k pohádce "Dlouhý, široký a bystrozraký", velikost každého z listů 30 x 22 cm, každý signován a datován Jos. Lada 41, původní dobrý stav, volně loženo, nerámováno, ke kresbám se váže příběh vzniku

zobrazeno: 2369x

Vyvolávací cena:
25 000

25 000

11.7.2017, 20:51:00

11.7.2017 20:47 25 000 Kč