Čas na serveru 05:42:41

Josef Lada
Konvolut tří obrázků

Id: 2103

Konvolut tří obrázků

  •  / Konvolut tří obrázků / Josef Lada

kombinovaná technika/tuž/běloba/papír, rozměr jednotlivých obrázků ve výřezu 14,5 x 14 cm, signováno vždy vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3015x

Vyvolávací cena:

20 000