Čas na serveru 00:42:15

Josef Lada
Kráva

Id: 155602

Kráva

  •  / Kráva / Josef Lada
  •  / Kráva / Josef Lada
  •  / Kráva / Josef Lada

kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 15,5 x 15,5 cm, rozměr listu 21 x 18 cm, nesignováno, jedná se o návrh obálky knihy "Raf! Raf! Raf! Tady je zvířecí biograf...", na zadní straně popis, datace a výstavní razítko, volně loženo, nerámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

zobrazeno: 5835x

Vyvolávací cena:
25 000

161 000

Příhozy: 76